



Плічка вішалки тремпеля металевий Гак в поролоні чорного кольору
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плічка металевий Гак в поролоні чорного кольору, призначений для розвішування краваток, ременів, поясів, сумок та інших аксесуарів.
Дуже міцний металевий каркас, обтягнутий поролоном для делікатного розвішування аксесуарів. Може витримувати велике навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Текстильне |
| Обертовий гачок | Ні |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плічка | 200 мм |
| Діаметр плічка | 150 мм |
| Призначення | Для аксесуарів |
- Ціна: 96 ₴

